SİTE KULLANIM SÖZLEŞMESİ

 

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. www.mimak.com.tr  web sitesinin münhasır hak sahibi olan MİMAK Makina  Müh. Turizm İnş. İth. İhr. San  Tic Ltd Şti bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

www.mimak.com.tr web sitesinin içeriğinde bulunan fotoğraf, video ve diğer görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan, herhangi bir amaçla, herhangi bir yöntemle kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması, işlenmesi veya diğer herhangi bir şekilde kullanılması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu hükümleri kapsamında suç teşkil etmekte olup, bu tür eylemleri işleyenler hakkında cezai takibatlar yapılacağı ve tazminat davaları açılacağı, fikri ve sınai emeğin korunması için gereken tüm tedbirlerin alınacağı ve tüm hukuki yollara başvurulacağı önemle tarafınıza duyurulur.

www.mimak.com.tr web sitesinde yayınlanan ilgili fotoğraflar, video görüntüleri, animasyonlar, haber yazıları ve diğer yazılı ve görsel materyaller, www.mimak.com.tr web sitesi dışında MİMAK Makina  Müh. Turizm İnş. İth. İhr. San  Tic Ltd Şti.'den izin alınmadan herhangi ve hiçbir şekilde başka web sitelerinde veya başka bir mecrada kısmen veya tamamen herhangi bir teknolojik yöntemle yayınlanamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, içeriğinde ekleme, silme veya diğer herhangi bir değişiklik yapılamaz. İzin almadan link, framing ve benzeri teknolojiler kullanılamaz, offline browser ve benzeri yöntemlerle çevrimdışı olarak web sitelerinin bir kısmı veya tamamı herhangi bir mecrada yayınlanamaz. www.mimak.com.tr web sitesinin yayınladığı içeriği (yazı, fotoğraf, video, animasyon, v.b. gibi) ticari amaçlar dışında kendi sanal ya da görsel mecranızda yayınlamak isterseniz info@mimak.com.tr adresine bir e-posta ile başvurup yetkili birimden izin almak zorundasınız.
 

 


 


 

                                  

                                                                   İletişim Bilgileri

  

DES Sanayi Sitesi C15 Blok 115. Sk.     No:9  Y.Dudullu / Ümraniye / iSTANBUL  

Tel: (0216) 313 71 52
Fax: (0216) 313 71 53